Serwis Megauto
Wizja przedsięwzięcia

Głównym zamiarem uruchomienia naszego serwisu jest budowa swobodnej możliwości korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych wywodzących się z branży motoryzacyjnej.

Uważamy, że każdy powinien na jakimś etapie życia doświadczyć jakimi wspaniałymi i inspirującymi narzędziami są mega samochody.

Tego typu pojazdy są zasadniczo dużą inwestycją finansową, natomiast my chcemy sprawić aby z ich funkcjonalności mógł korzystać każdy tym zainteresowany.

Dodatkowym efektem wynikającym z korzystania z naszych usług jest wyjątkowa możliwość porównania sobie właściwości wielu różnych pojazdów – co w przyszłości zaowocuje lepiej doprecyzowaną preferencją w przypadku chęci nabycia tego typu auta na własność. W trakcie przewozów realizujemy szczegółowe prezentacje naszych pojazdów oraz żywo reagujemy na wszelkie sugestie naszych klientów. Naszym celem jest opcja jednoczenia ludzi o podobnych pasjach i zamiłowaniach, pionierów nowoczesności i zmian na lepsze. Tworzymy sprzyjającą i bezpieczną atmosferę do poznawania ciekawych ludzi oraz rejestrowania zapisów tych przygód w formacie foto, video, sound, które to będą kolejno świetną pamiątką i wspaniałym świadectwem własnych ogromnych możliwości lub także inspiracją dla innych. Kreujemy środowisko partnerskie gdzie każdy ma możliwość wyrażenia swojego zdania oraz opinii bez znaczenia na poglądy, wiek czy kolor skóry. Podejmujemy się tej inicjatywy, gdyż uważamy że tego typu doświadczenia i doznania znacząco wpływają na lepszą akceptację siebie, wzmagają szczęście, wydobywają motywujące na lata uczucia, budują liczne zachwyty, umacniają wiarę w siebie i własne konkretne możliwości sprawcze. Działamy kompleksowo – oprócz innowacyjnych aspektów natury materialnej bardzo interesują nas sprawy natury uczuciowej przez co także dzielimy się z Państwem naszą wiedzą szeroko rozumianego dobrobytoznawstwa (zdrowia, wellness, wellbeing). W tym co robimy dbamy o czystość, prostotę i pozytywny klimat, a towarzyszące świetne samopoczucie jest dla nas kluczowe. Działamy z odwagą i rozsądkiem dbając przede wszystkim o pełne bezpieczeństwo i komfort.

MISJA FIRMY
1

Wdrażamy innowacyjne rozwiązania: dostarczamy i prezentujemy w praktycznym zastosowaniu najbardziej charakterystyczne auta dostępne na rynku.

2

Realizujemy profesjonalne motorelacje z przeprowadzanych przejazdów, pomagamy w promocji, doradzamy w sprawniejszym osiąganiu założonych celów.

3

Tworzymy możliwości rozwojowe oraz dostęp do naszych usług dla każdego zainteresowanego bez podziału na płeć, majątek czy wyznawane poglądy.

4

Inspirujemy i motywujemy do pozytywnego działania. Na każdym etapie naszej działalności z chęcią dzielimy się wiedzą oraz praktycznymi umiejętnościami.

5

Promujemy i wspieramy kulturę i sztukę. Poszukujemy piękna, doskonałości, prostoty i ponadczasowych wartości szlachetnych.

UMIEJĘTNOŚCI & MOŻLIWOŚCI

Rozliczne doświadczenia branżowe i usługowe.

Najlepsze narzędzia pod ręką.

Dostęp do dużego kapitału – mamy możliwość zaangażowania do działania wielu unikalnych pojazdów.

Świetna i profesjonalna ekipa wdrażająca oraz realizująca serwis.

Działamy w całej Polsce możemy pomóc we wdrożeniach na lokalnych rynkach.

Chęci do działania i świadczenia usług na najwyższym światowym poziomie.

Innowacyjne rozwiązania i unikalne produkty na horyzoncie.

BIEŻĄCE OSIĄGNIĘCIA
Mocno pracujemy i już widać tego pierwsze efekty

Zestawiliśmy już garaż pełen wspaniałych pojazdów! Jesteśmy w pełni gotowi do startu. Kolejne świetne maszyny już są w drodze.

Mega Garaż
Mega strona

Oddaliśmy do użytku niniejszy serwis online. Jest to dzieło wielu godzin spędzonych na rzetelnym projektowaniu i klikaniu.

Jedyna taka oferta w Polsce i w Europie. Absolutna nowość! Pierwszeństwo i pionierstwo rynkowe. Przecierane nowe szlaki = wydobywane nowe możliwości.

ww
Mega oferta
Mega usługi

Kompleksowo pomagamy w wielu zadaniach medialnych i szeroko rozumianego publishingu. Mamy dużo do powiedzenia w aspektach wellness i wellbeing. Wspieramy w zdrowiu i świetnym samopoczuciu.

Mamy dostęp do wielu wspaniałych narzędzi z zakresu foto, video, światło, edycja i obróbka, stylizacja, wizualizacja, prezentacja, itd.

Mega narzędzia
Mega moc i zasięg

Jesteśmy pożyteczni i wspieramy pozytywne procesy zachodzących zmian na lepsze stąd czerpiemy ze źródła dużej mocy sprawczej i jest to naturalne.

PODMIOT PRAWNIE ODPOWIEDZIALNY (WŁAŚCICIEL SERWISU):
RENOVUM SPOŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, KRS: 0000780894