pytania i odpowiedzi

Wozimy młodzież, dorosłych i dzieci powyżej 10 roku życia za zgodą ich rodziców / opiekunów.

Realizujemy minimum 1 przejazd w miesiącu. Jeździmy w dni robocze w godzinach od 14.00 do 22.00. Jeździmy w weekendy od godziny 8.00 do godziny 23.00.

W przypadku przewozu 1+1 czas przejazdu to 25 minut. W przypadku przewozu 1+2 czas przejazdu to 40 minut. W przypadku przewozu 1+3 czas przejazdu to godzina. Mogą być podstawiane auta z dłuższymi opcjami przewozu (większej ilości pasażerów), ale o tym powiadomimy wcześniej. Czas przewozu zawiera w sobie czas realizacji sesji fotograficznych według życzenia.

Nie, podstawowy format rejestracji nagrań i pamiątek zawarty jest w cenie. W trakcie realizacji usługi prosimy zaznaczyć swoje docelowe potrzeby kierowcy, który przeznaczy czas na ich realizację. Zaawansowane sesje foto, video realizujemy poza standardowym systemem usługi przejazdów i wtenczas negocjujemy ich wartość w zależności od zgłoszonych potrzeb. Nasi klubowicze mogą liczyć na specjalne rabaty.

Odpowiednio wcześniej skontaktujemy się i ustalimy podstawiony pojazd dogodny czas oraz miejsce odbioru. Zrobimy co się da aby powiadomić o przewozie najpóźniej 7 dni przed realizacją usługi.

Nie, każdy z 20 przejazdów odbywa się innym samochodem.

Nie, zamierzamy zmieniać trasy jak również ich właściwości tj. drogi miejskie, trasy międzymiastowe, teren, tory wyścigowe, place manewrowe, tory poślizgowe, szlaki wodne itd. Na wcześniejsze życzenie możliwe przewozy w innych miastach, w których realizujemy usługi.

Zasadniczo tak, ale dla posiadaczy prawa jazdy przewidujemy liczne wyjątki.

Tak, na każdym jej etapie i bez potrzeby jakiejkolwiek argumentacji. Od kwoty członkostwa potrącone zostaną płatności za wykonane przejazdy. W przeciągu 14 dni roboczych zwracamy środki finansowe na konto bankowe, z którego wpłynęły.

Tak, z tym że płatność początkowa obejmuje dwie raty miesięczne. Kolejne raty płatne są do 15 kolejnego miesiąca. Ostatnia rata rozliczona jest z płatności początkowej. Brak kolejnej wpłaty ratalnej skutkuje anulowaniem lub czasowym zawieszeniem członkostwa.

Tak, członkowie klubu mają prawo sprzedaży kredytów przejazdu osobom trzecim po dowolnej cenie, jak również wręczania kredytów czy wspólnego hurtowego wykorzystywania ich. Informacja o sprzedaży musi być zgłoszona do centrali firmy najpóźniej na 24h przed realizacją usługi wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz wieku osoby, której przejazd będzie wręczany. Informacja o przejazdach wspólnych i wręczeniu kredytu innej osobie musi być zgłoszona najpóźniej na 48h przed realizacją usługi. Dokumenty i rozliczenia sprzedaży sporządza klubowicz z nabywcą we własnym zakresie.

Przewidujemy taką opcjonalną możliwość, która będzie przez nas weryfikowana i potwierdzana.

Przewidujemy taką możliwość, jednakże będziemy rozpatrywać każde zgłoszone wnioski w tej sprawie na bazie bieżących możliwości ich realizacji.

Tak, docelowo zamierzamy podejmować współpracę z salonami aut i podejmować się prezentacji ich produktów.

Gwarantujemy pełną gamę rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa. Nasi kierowcy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem posiadający zdolności prowadzenia pojazdów potwierdzane regularnymi badaniami psychofizycznymi. Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Przestrzegamy wszelkich potrzebnych zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego i prowadzenia pojazdów po drogach publicznych. Auta wyposażone są we wszelkie potrzebne narzędzia i systemy zapewniające bezpieczeństwo pasażerom.

Gwarantujemy pełną anonimowość i szyfrowanie danych zgodne z RODO oraz polityką prywatności firmy. Możemy wykorzystać Państwa wizerunek do celów związanych z prowadzoną działalnością tylko w przypadku wyrażenia na to wyraźnej zgody.

Organizujemy minimum dwie tego typu imprezy w roku. Klubowicze są informowani o ich szczegółach odpowiednio wcześniej.

Gorąco zachęcamy do zapisania się na listę mailingową newslettera dostępnego na stronie głównej serwisu.

Posiadacze członkostwa klubowe biorą udział we wszystkich organizowanych ofertach specjalnych automatem. Jeżeli potrzeba będzie spełnić jakiekolwiek dodatkowe wymagania udziału z pewnością o tym odpowiednio wcześniej powiadomimy.

Jet Boatem pływamy w szonie od kwietnia do września / października. Będziemy wskazywać na jakim akwenie dostępna jest ta usługa.

Tak z pełną swobodą. W trakcie trwania członkostwa mogą pojawić się jednak informacje oznaczone klauzulą jako POUFNE i te prosimy zachować do wiadomości własnej.

WAGA INFORMACJI

Dążymy do tego, aby to co robimy były jasne, proste i w pełni przejrzyste. Jeśli powyższe informacje są za mało precyzyjne, zapraszamy do kontaktu z nami celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Zapraszamy do działu naszych Regulaminów, gdzie znajduje się wiele dodatkowych informacji organizacyjnych i prawnych.

Czas przewozu zależny jest od liczby pasażerów biorących w nich udział. W autach stricte sportowych najczęściej jest miejsce tylko dla pasażera i kierowcy, więc czas przejazdu będzie oscylował w okolicy 25-30 minut. W innego typu autach będzie możliwość poznawania innych członków klubu, dzięki temu czas przejazdu wydłuży się tj. 40 minut w przypadku przejazdu wspólnego we dwie osoby, oraz 1h w przypadku kompletu pasażerów. Przewidujemy sprawną rotację pozycji siedzisk w trakcie przewozu, tak aby każdy mógł doświadczyć specyfiki danego pojazdu z różnej perspektywy.

Jeździmy cały rok w różnych warunkach i po różnych okolicach, za dnia i wieczorami. Zanim zgodzisz się na proponowany czas przejazdu dobrze upewnij sobie czy w pełni Ci on pasuje. Nasi klubowicze mogą liczyć na wspaniałe widoki, zachwycające zachody słońca, prezentacje i odkrycia nowych lokalizacji, atmosferę zabawy i spokoju.

  • Świetne systemy nagłośnień
  • Nowoczesne rytmy i innowacyjne dźwięki, słuchamy różnych gatunków muzycznych komponujących się z danym pojazdem
  • W autach często jest możliwość załączenia swoich preferowanych nutek
  • Taniec, zabawa i uśmiech zawsze mile widziane
  • Basopunktura, muzykoterapia, itd.

W trakcie realizowania przejazdu zazwyczaj rotujemy dźwiękami (audio-silnik) tak aby wydobyć maksymalny efekt i zachwyt w danej chwili. Zobowiązujemy się przygotować pakiet wyśmienitych melodii najlepiej reprezentujących każdy znany nam gatunek muzyki. Każdy klubowicz ma wpływ na zachodzącą sytuację i może zasugerować zmiany według własnych predyspozycji i preferencji. Pojawiające się potrzeby realizujemy natychmiast według istniejących możliwości bo o gustach bez potrzeby dyskutować – z pewnością jest to dobre że każdy ma swój.