TABELA CEN

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat wartości cenowych naszych głównych usług. W przypadku jakichkolwiek pytań czy dodatkowych potrzeb prosimy o kontakt bezpośredni celem uruchomienia procesów negocjacji.
Wybierz adekwatny pakiet
Wybierz adekwatny pakiet
5000 zł
za rok
VIP
Karta członkowska
Gratisy klubowe
Prawo sprzedaży rezerwacji
Prawo wręczania w prezencie
Motorelacje
Zaproszenia na imprezy
i wydarzenia branżowe
Spokój rozliczeń finansowych
Udział w konkursach i zabawach
Gwarantowana najlepsza cena
500 zł
za miesiąc
FULL
Karta członkowska
Gratisy klubowe
Prawo sprzedaży rezerwacji
Prawo wręczania w prezencie
Motorelacje
Zaproszenia na wydarzenia branżowe
Udział w konkursach i zabawach
Brak zobowiązań finansowych
0 zł
odpracuj
OPCJA
Dostęp do produktów i usług handlowych
Wsparcie w sprzedaży
Wypłata wynagrodzenia
Karta członkowska
Pakiet startowy
Prawa członka klubu
DOSTĘP NATYCHMIASTOWY – jeżeli płatność zrealizowana jest do 10 bieżącego miesiąca, możecie się Państwo spodziewać natychmiastowego zapisania do klubu i uruchomienia świadczenia usługi jeszcze tego samego miesiąca.

 

Dostęp warunkowy – pierwsza płatność ratalna jest dwukrotnością wysokości raty = 1000 zł. Kolejna rata płaCOna JEST do 15 następnego miesiąca. Nadwyżka z pierwszej wpłaconej raty jest rozliczona w ostatnim miesiącu świadczonej usługi (brak potrzeby uiszczania płatności). W Przypadku braku rozliczenia kolejnej raty do 15 DANEGO MIESIĄCA, świadczona usługa ZOSTAJE WYGASZONA (LUB po konsultacji CZASOWO ZAWIESZONA) i następuje zwrot wpłaconych pieniędzy pomniejszonych o wartość dotychczas zrealizowanych usług. Jeżeli Powyższe warunki są spełnione klient korzysta z dostępu natychmiastowego.

 

DOSTĘP PRZYSZŁOŚCIOWY – polega na wypracowaniu sobie kapitału inwestycyjnego w naszej firmie, który kolejno można przeznaczyć w nabycie członkostwa klubowego bądź jego wypłatę. Udostępniamy potrzebne narzędzia i towary do uruchomienia działalności promocyjnej i handlowej celem wygenerowania stosownych wpływów i zysków (umowa o dzieło). W przypadku zainteresowania tego typu rozwiązaniem prosimy o kontakt celem przesłania szczegółowego prospektu współpracy.

 

INTERESUJESZ SIĘ PAKIETEM RODZINNYM LUB NABYCIEM HURTOWYM DLA SWOICH BLISKICH, ZNAJOMYCH LUB KLIENTÓW? NAPISZ NA BIURO@MEGAUTO.PL PRECYZUJĄC LICZBĘ OSÓB – WYNEGOCJUJEMY DLA WAS LEPSZE WARUNKI. CHCESZ SPRAWIĆ SOBIE POJEDYNCZY PRZEJAZD? PRZEWIDUJEMY TAKĄ MOŻLIWOŚĆ. NAPISZ NA REZERWACJE@MEGAUTO.PL GDZIE I KIEDY POSTRZEGASZ NAJLEPSZY START. POWIADOMIMY CZY JEST TO MOŻLIWE. CENY POJEDYCZNEGO PRZEJAZDU ZACZYNAJĄ SIĘ OD 250 PLN I SĄ ZMIENNE W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU PODSTAWIONEGO AUTA.

PROCES REALIZACJI ZAMÓWIENIA:
1. Wybór odpowiedniego pakietu
2. Wybór gratisów klubowych: wzoru breloka, koloru karty RFID, poradnik jest w standardzie
3. Realizacja przelewu na konto:
Renovum Sp. z o.o., Plac Dworcowy 4, 82-300 Elbląg
NIP: 5783136728, REGON: 383114422
Mbank 79 1140 2004 0000 3902 7871 4420
Tytułem: Megauto Club Card
4. Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go nam na adres: biuro@megauto.pl
5. Po zarejestrowaniu wpłaty na emaila zwrotnego potwierdzimy przyjęcie do klubu oraz prześlemy dalsze instrukcje współpracy.

 

Docelowo cały proces zamówienia będzie zautomatyzowany. Pracujemy nad tym.